Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Navigace: ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o / Články / Tipy pro zahradu a dílnu / Grily Weber - když se spokojíte jen s tím nejlepším
Kategorie
Newsletter
Chcete zasílat aktuální informace?

Rychlý kontakt
 
TEL:  382 271 693
GSM: 731 441 904
    pisekmilanparal.cz
Novinky

Podzimní cenová akce na techniku STIHL 2019

Grily Weber - když se spokojíte jen s tím nejlepším

Jak vybrat nůžky na živý plot

Jak vybrat nejlepší vysavač a fukar na listí

Jak vybrat motorovou pilu

Kultivátor? Mnohem větší pomocník, než se zdá!

Grily Weber - když se spokojíte jen s tím nejlepším

Publikováno / aktualizováno: 7. května 2019

 

Design, bezpečnost, jednoduchost a trvanlivost – pilíře, na kterých vyvíjí své produkty Weber, jedna z nejrenomovanějších značek ve světě grilů. Díky čemu se daří tyto hodnoty naplňovat? Je to jednoduché - nejvyšší možná kvalita, důmyslná konstrukce a důraz na inovativní styl. Právě tak uvažuje vývojový tým společnosti Weber při návrhu každého nového výrobku.

 

Desing

Může si koupit gril, který svým vzhledem nikoho neohromí, nebo si můžete koupit Weber, který se stane díky ušlechtilým materiálům, promyšlenému designu a bezchybné ergonomice klenotem vaší zahrady, terasy či balkónu. Ať už si vyberete jakoukoliv výrobní řadu v jakémkoliv barevném provedení, Weber bude sloužit nejen jako vynikající kuchařský pomocník, ale také jako elegantní doplněk prostředí, v kterém trávíte svůj volný čas.

 

Bezpečnost

Bezpečnost produktů Weber je tou nejvíce dbanou prioritou, na kterou se dohlíží v průběhu celého vývojového procesu. Podle jednotlivých tepelných zdrojů se klade důraz na ta nejcitlivější místa.

Grily Weber na dřevěné uhlí

Oheň je dobrý sluha ale zlý pán. U grilů na dřevěné uhlí je proto nejdůležitější stabilita. Právě proto Weber své grily vybavuje robustními nohami a kvalitními kolečky. Aplikována je však celá řada dalších důmyslností – madlo poklopu chrání tepelný štít, při manipulaci se zapalovacím komínem se nespálíte od žhnoucích briket, poklop Weber vás chrání před žárem, popel vyberete, aniž byste si zamazali ruce.

 

Plynové grily Weber

U těchto grilů je pozornost logicky směrována na veškeré prvky, které přicházejí do styku s plynem. Plynové rozvody jsou proto celé přeinstalovány již z výroby, kde se pečlivě zkouší jejich těsnost. Jednotlivé díly, jako jsou hořáky a jejich ovladače, procházejí systematickým testováním. Samozřejmostí je certifikace všech plynových grilů nezávislou institucí, která garantuje dodržování nejpřísnějších bezpečnostních norem.

 

Elektrické grily Weber

Ani u těchto grilů není uživatelská bezpečnost podceňována. Proto jsou veškeré elektrické grily Weber chráněny nejen před zkratem, ale také proti přehřátí. Nejnovější modely jsou pak vybaveny také integrovaným hliníkovým štítem, který odráží teplo ve směru od obsluhy.

 

Příslušenství grilů Weber

Weber vyvinul širokou škálu originálního kuchyňského náčiní a příslušenství, které optimalizuje bezpečnost vaši i vašich blízkých. Vývojem vlastního dřevěného uhlí, briket a podpalovačů se navíc zasazuje o maximální možnou ekologičnost.

 

Jednoduchost

Všechny grily Weber jsou konstruované tak, aby co nejvíce usnadňovaly práci. Ke grilům na dřevěné uhlí můžete využít zapalovací komín, díky němuž velmi snadno zapálíte brikety či dřevěné uhlí. Plynové grily jsou vybaveny elektronickým nebo piezoelektrickým zapalováním, a když se budete potřebovat zbavit povlaku na roštech, jednoduše jej vypálíte hořáky nastavenými na maximální výkon. Díky vestavěným teploměrům máte neustálý přehled o teplotě pod poklopem, s volitelnými jehlovými teploměry pak můžete kontrolovat i teplotu uvnitř masa.

S grily Weber jde zkrátka všechno stejně jednoduše, jako vařit doma v kuchyni.

 

Trvanlivost

Weber používá výhradně materiály nejvyšší kvality - nízkouhlíkovou ocel, nerezovou ocel, chrom a nikl. Smaltování porcelánem vypaluje při teplotě 870°C. Koupí grilu Weber získáváte jistotu, že vám bude spolehlivě sloužit dlouhou řádku let bez ohledu na to, jakým povětrnostním podmínkám bude vystavován. Weber si je toho vědom, proto na své grily poskytuje záruku v délce 5 až 10 let. 

 

 

Z nabídky grilů Weber vybíráme:

 

       

Gril na dřevěné uhlí

Smokey Joe Premium

2.290 Kč

Gril na dřevěné uhlí

Original Kettle E-5710

5.490 Kč

Gril na dřevěné uhlí

Performer GBS

11.490 Kč

Gril na dřevěné uhlí

Performer Deluxe GBS

15.490 Kč

 

       

Gril plynový

Go-Anywhere

4.390 Kč

Gril plynový

Spirit II E-210 GBS

12.990 Kč

Gril plynový

Genesis II E-310 GBS

25.490 Kč

Gril plynový

Genesis II EP-335 GBS

35.990 Kč

 

       

Gril elektrický

Q 1400

7.990 Kč

Gril elektrický

Q 1400 Stand

8.990 Kč

Gril elektrický

Q 2400

11.490 Kč

Gril elektrický

Q 2400 Stand

12.990 Kč

 

 

ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o. je autorizovaný Weber Premium Plus Dealer. Vystavujeme většinu sortimentu Weber a jsme kompetentní vám komplexně poradit. Přijďte si grily Weber a jejich příslušenství prohlédnout!

 

 

 

Přečtěte si také články:    

Jak vybrat ideální gril a nesáhnout vedle?

Plynový, uhelný nebo elektrický gril?

Zákaznická linka

ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL, s.r.o.
Pražská 484, 397 01 Písek
Telefon: +420 382 271 693
Mobil: +420 731 441 904
E-mail: pisek (@) milanparal.cz

Informace o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Sledujte nás na sociálních sítích