Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Navigace: ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o / Články / Tipy pro zahradu a dílnu
Kategorie
Newsletter
Chcete zasílat aktuální informace?

Rychlý kontakt
 
TEL:  382 271 693
GSM: 731 441 904
    pisekmilanparal.cz
Novinky

Grily a příslušenství OUTDOORCHEF se slevou 20%

Pily STIHL se slevou až 1.600 Kč

 

Jak vybrat ten nejlepší vertikutátor
Nabídka vertikutátorů je na dnešním trhu vskutku široká, což může mnohým zájemcům snadno zamotat hlavu. Na druhou stranu právě velké množství nabízených modelů skýtá tu možnost vybrat ten nejvhodnější pro vaše potřeby. Stačí se jen trochu zorientovat.

Více »

Vertikutace trávníku - kdy, jak a proč

Správná chvíle pro vertikutaci (provzdušnění trávníku) přichází obvykle z počátku dubna a poté v září. Pro trávník je tento úkon to nejlepší, co pro něj můžeme udělat. Odmění nás za to po celou dobu své vegetace svým krásným a zdravým vzhledem.

Více »

Jak pečovat o dokonalý trávník

Péče o trávník začíná s příchodem jara, kdy se probouzí ze zimního spánku. Pohled na něj ale nebývá v tuto dobu nijak vábný. Hnědá barva odumřelých listů, prořídlá místa, mech, či dokonce plíseň sněžná. Právě takový pohled se nám může v zahradě naskytnout. Pokud však trávníku včas a správně pomůžeme, bude se již brzy opět zelenat a po celou sezónu bude krásně hustý.

Více »

Kultivátor? Mnohem větší pomocník, než se zdá!

 

Na první pohled by se mohlo zdát, že je motorový kultivátor jen jednoúčelový stroj určený ke kultivaci půdy. To však zdaleka není pravda. Kultivátor může být i celoročním neocenitelným pomocníkem! Nevěříte? Přesvědčíme Vás!

Více »

RURIS – perla mezi kultivátory

RURIS je rumunský národní výrobce zahradní techniky. Jedním z prémiových produktů této značky jsou motorové rotavátory kultivující půdu, z čehož vznikl zkrácený název kultivátory. Ty RURIS vyrábí ve 3 řadách - hobby, poloprofesionální a profesionální. Tyto stroje začínají díky své výjimečné technologické kvalitě, dostupné ceně a nadstandardní záruce dobývat svět.

Více »

Jaký druh sekačky vybrat?

Pokud vám tráva na zahradě začíná přerůstat přes hlavu, ale vy stále nevíte, jaký druh sekačky si pořídit, bude vám nápomocen tento článek. Odhalíme v něm všechny základní informace, které byste měli při výběru druhu sekačky vědět.

Více »

Vybíráme ideální rotační sekačku

V předchozím článku jsme vám představili všechny možné druhy travních sekaček. Dnes si podrobněji rozebereme nejběžněji využívaný druh, kterým jsou sekačky rotační. 

Jak ze samotného názvu vyplývá, funkci seče realizuje rotující nůž, který je uložen horizontálně. Většinou bývají sekačky vybaveny jedním dvouramenným nožem, ovšem ani tří či čtyřramenné nože nejsou dnes žádnou výjimkou. Někteří výrobci úspěšně aplikují dokonce dva dvojramenné nože současně. Stejně tak tvar nože je vždy navržen vzhledem k možnému použití. Počet a tvar nožů však není potřeba řešit na prvním místě. 

Více »

Sekačky WEIBANG – vysoká kvalita bez kompromisu

WEIBANG není na trhu travních sekaček, a nejen těch, žádný nováček. Své stroje vyrábí a neustále zdokonaluje více jak 20 let. Maximální spolehlivost a vysoký výkon za jakýchkoliv podmínek, i těch nejextrémnějších – to jsou znaky, které WEIBANG charakterizují naprosto dokonale. Čtyřletá záruka je už jen pomyslnou třešničkou na nádrži. Kvalita se totiž vždycky prodávala sama i bez ní.

Více »

Jak vybrat zahradní traktor

Vlastníte-li dům se zahradou a váš trávník čítá stovky, ba dokonce tisíce metrů, není běžná rotační sekačka tím nejlepším řešením. Posekat s ní např. takových 2000m2 znamená spoustu kroků nejen za sekačkou samotnou, ale i kroky absolvované při vysypávání sběrových košů např. na kompost. O spoustě času, který touto činností strávíte, už raději vůbec nemluvě.

Více »
<< < 1/4 | 2 | 3 | 4 > >>

Zákaznická linka

ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL, s.r.o.
Pražská 484, 397 01 Písek
Telefon: +420 382 271 693
Mobil: +420 731 441 904
E-mail: pisek (@) milanparal.cz

Informace o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.