Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Navigace: ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o / Články / Tipy pro zahradu a dílnu
Kategorie
Newsletter
Chcete zasílat aktuální informace?

Rychlý kontakt
 
TEL:  382 271 693
GSM: 731 441 904
    pisekmilanparal.cz
Novinky

Grily Weber - když se spokojíte jen s tím nejlepším

Jarní cenová akce na techniku STIHL

 

 

Jak vybrat sekačku na trávu
Pokud vám tráva na zahradě začíná přerůstat přes hlavu, ale vy stále nevíte, jaký druh sekačky si pořídit, bude vám nápomocen tento článek. Odhalíme v něm všechny základní informace, které byste měli při výběru druhu sekačky vědět.

Více »

Jak vybrat rotační sekačku

V předchozím článku jsme vám představili všechny možné druhy travních sekaček. Dnes si podrobněji rozebereme nejběžněji využívaný druh, kterým jsou sekačky rotační. 

Jak ze samotného názvu vyplývá, funkci seče realizuje rotující nůž, který je uložen horizontálně. Většinou bývají sekačky vybaveny jedním dvouramenným nožem, ovšem ani tří či čtyřramenné nože nejsou dnes žádnou výjimkou. Někteří výrobci úspěšně aplikují dokonce dva dvojramenné nože současně. Stejně tak tvar nože je vždy navržen vzhledem k možnému použití. Počet a tvar nožů však není potřeba řešit na prvním místě. 

Více »

Sekačky WEIBANG – vysoká kvalita bez kompromisu

WEIBANG není na trhu travních sekaček, a nejen těch, žádný nováček. Své stroje vyrábí a neustále zdokonaluje více jak 20 let. Maximální spolehlivost a vysoký výkon za jakýchkoliv podmínek, i těch nejextrémnějších – to jsou znaky, které WEIBANG charakterizují naprosto dokonale. Čtyřletá záruka je už jen pomyslnou třešničkou na nádrži. Kvalita se totiž vždycky prodávala sama i bez ní.

Více »

Jak vybrat zahradní traktor

Vlastníte-li dům se zahradou a váš trávník čítá stovky, ba dokonce tisíce metrů, není běžná rotační sekačka tím nejlepším řešením. Posekat s ní např. takových 2000m2 znamená spoustu kroků nejen za sekačkou samotnou, ale i kroky absolvované při vysypávání sběrových košů např. na kompost. O spoustě času, který touto činností strávíte, už raději vůbec nemluvě.

Více »

Jak vybrat robotickou sekačku

Přinášíme vám další článek z našeho sekačkového speciálu. V něm se podíváme pod kapotu robotickým sekačkám.

Více »

Jak vybrat nůžky na živý plot

Součástí většiny zahrad bývají živé ploty a celá řada keřů. Rostliny jsou to vcelku nenáročné, přesto jim jednou či dvakrát do roka péči věnovat musíme. Chceme-li, aby byly skutečnou okrasou, musíme je alespoň pravidelně stříhat a tvarovat. Pár málo keřů ručními nůžkami zvládnout lze. U dvacet metrů dlouhého a dva metry vysokého živého plotu už bychom se pořádně zapotili a strávili bychom tím celý víkend. V takovém případě je ideální použít motorizované plotové nůžky, lidově zvané plotostřihy. Jejich výběru se budeme věnovat v tomto článku.

Více »

Jak vybrat ideální gril a nesáhnout vedle?

Grilování s rodinou a přáteli vytváří uvolněnou atmosféru, díky které se stalo neodmyslitelnou součástí teplých letních večerů. Doby, kdy jsme grilovali pouze různé druhy uzenin a kuřecích plátků, jsou již naštěstí ty tam. Současné grily toho zvládnou daleko více. Máte chuť na pizzu? Ani to není vůbec žádný problém, stejně jako třeba palačinky nebo pravé italské rizoto. Stačí si jen vybrat ten správný gril, k němu pár doplňků a můžete začít.

Více »

Plynový, uhelný nebo elektrický gril?

Plánujete-li si pořídit svůj zcela první gril, stojíte pravděpodobně před zásadní otázkou, zda si koupit gril plynový, uhelný nebo elektrický. Každý z nich mé své výhody a nevýhody, o kterých je dobré při rozhodování vědět.

Více »

Grily Weber - když se spokojíte jen s tím nejlepším

Design, bezpečnost, jednoduchost a trvanlivost – pilíře, na kterých vyvíjí své produkty Weber, jedna z nejrenomovanějších značek ve světě grilů. Díky čemu se daří tyto hodnoty naplňovat? Je to jednoduché - nejvyšší možná kvalita, důmyslná konstrukce a důraz na inovativní styl. Právě tak uvažuje vývojový tým společnosti Weber při návrhu každého nového výrobku.

Více »
<< < 1/4 | 2 | 3 | 4 > >>

Zákaznická linka

ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL, s.r.o.
Pražská 484, 397 01 Písek
Telefon: +420 382 271 693
Mobil: +420 731 441 904
E-mail: pisek (@) milanparal.cz

Informace o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Sledujte nás na sociálních sítích