Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Navigace: ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o / Články / Tipy pro zahradu a dílnu
Kategorie
Newsletter
Chcete zasílat aktuální informace?

Rychlý kontakt
 
TEL:  382 271 693
GSM: 731 441 904
    pisekmilanparal.cz
Novinky

Výběr sněhové frézy

AGAMA – snadno a rychle se sněhem zatočí!

Zimní využití zahradního traktoru

Jak správně uskladnit a zazimovat zahradní techniku?

Jak vybrat nejlepší vysavač a fukar na listí

Jak vybrat motorovou pilu

 

Výběr sněhové frézy
Kdeže loňské sněhy jsou?

Ty loňské jsou již dávno roztáté a koloběh vody se od té doby zopakoval nesčetněkrát. Letošní sníh však na sebe nenechá dlouho čekat a než přijde jaro, ještě mnohokráte napadne nový příděl.

Mnohé lidi zabolí při této vzpomínce záda a sněhové hrablo se stává jejich noční můrou. Můrou však zcela zbytečnou, stačí vyměnit hrablo za sněhovou frézu!

Více »

AGAMA – snadno a rychle se sněhem zatočí!

 

Když vám paní zima vyhlásí válku a zasype vaše příjezdové cesty a chodníky sněhem, odpovězte jí protiútokem a vyjeďte s tou nejsilnější zbraní – sněhovou frézou AGAMA! Dvoustupňové sněhové frézy AGAMA, za jejichž distribucí stojí známá jihočeská společnost MOTOR JIKOV GREEN a.s., byly vyvíjeny pro každodenní boj se sněhem. Jde o velmi robustní stroje, na kterých nenajdete podceněný, či dokonce úmyslně ošizený detail. Jejich největší devizou je však bezkonkurenční poměr kvalita/výkon/cena.

Více »

Zimní využití zahradního traktoru

Sníh. Pro jednoho báječná forma ledu seskupeného do sněhových vloček, bez něhož se neobejde jediná zimní radovánka, pro druhého synonymum k obtěžující práci, které se za zimní období mnohokrát nevyhneme. Ale i odklízení sněhu může být doslova zábavou, máte-li správného pomocníka, jakým může být i zahradní traktor.

Více »

Jak správně uskladnit a zazimovat zahradní techniku?

Zahradní techniku využíváme pouze během její sezóny. Ta právě končí. Nyní je potřeba se o techniku náležitě postarat. Správným zazimováním a skladováním ji uchráníte před korozí, prodloužíte její životnost a zabráníte i zbytečným výdajům za opravy.

Více »

Jak vybrat nejlepší vysavač a fukar na listí

Podzim. Listí maluje okolí do tisíce a jedné barvy. Na procházkách nádherná podívaná, pro zahradníky předzvěst každoročního zápasu. Zápasu, který však lze poměrně snadno vyhrát. Tedy máte-li toho správného pomocníka - fukar na listí.

Více »

Jak zatočit se spadaným listím?

Listopad sice ještě oficiálně nenastal, ale listí už padá dávno. Většina stromů již odhodila své lístky k zemi, a i na těch vytrvalejších už se listí dlouho neudrží. A tak právě nyní je ta správná chvíle, kdy začít s jeho úklidem. Pro mnohé vlastníky zahrad však připomíná úklid listí každoroční souboj s matkou přírodou, na který se netěší. Ten, kdo nemá v zahradě listnaté stromy, si to nedovede představit. Ale ti, kteří mají plný sad ovocných stromů nebo ti, kteří bydlí ve stromové aleji, velmi dobře vědí, o čem to je.

Více »

Jak vybrat nůžky na živý plot

Součástí většiny zahrad bývají živé ploty a celá řada keřů. Rostliny jsou to vcelku nenáročné, přesto jim jednou či dvakrát do roka péči věnovat musíme. Chceme-li, aby byly skutečnou okrasou, musíme je alespoň pravidelně stříhat a tvarovat. Pár málo keřů ručními nůžkami zvládnout lze. U dvacet metrů dlouhého a dva metry vysokého živého plotu už bychom se pořádně zapotili a strávili bychom tím celý víkend. V takovém případě je ideální použít motorizované plotové nůžky, lidově zvané plotostřihy. Jejich výběru se budeme věnovat v tomto článku.

Více »

Jak vybrat motorovou pilu

Topíte dřevem? Máte větší či menší hospodářství? Živíte se kácením stromů nebo je dřevo vaším každodenním stavebním prvkem? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, jistě se neobejdete bez řetězové pily. V případě, že ji ještě nemáte nebo když už nejste s tou stávající spokojeni, poradíme vám s výběrem toho nejoptimálnějšího nového modelu.

Více »

Vybíráme štípačku na dříví

Hydraulické štípače dřeva patří v současné době k hojně vyhledávanému sortimentu. Může za to dřevo, které se v posledních letech opět stává cenově dostupnou formou vytápění. Štípačky na dřevo jsou pak chytrým řešením, jak si výrazně ušetřit čas a námahu s přípravou paliva do potřebné podoby. Současný trh nabízí nepřeberné množství štípaček dřeva a ne úplně každému je jasné, čím se při výběru té nejoptimálnější štípačky řídit. A právě s tím bychom vám chtěli poradit v tomto článku.

Více »
<< < 1/4 | 2 | 3 | 4 > >>

Zákaznická linka

ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL, s.r.o.
Pražská 484, 397 01 Písek
Telefon: +420 382 271 693
Mobil: +420 731 441 904
E-mail: pisek (@) milanparal.cz

Informace o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Sledujte nás na sociálních sítích