Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Navigace: ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o / Práva k obsahu
Kategorie
Newsletter
Chcete zasílat aktuální informace?

Rychlý kontakt
 
TEL:  382 271 693
GSM: 731 441 904
    pisekmilanparal.cz
Novinky

Podzimní cenová akce na techniku STIHL 2019

Grily Weber - když se spokojíte jen s tím nejlepším

Jak vybrat nůžky na živý plot

Jak vybrat nejlepší vysavač a fukar na listí

Jak vybrat motorovou pilu

Kultivátor? Mnohem větší pomocník, než se zdá!

Práva k obsahu

Paragraf

 

Webové stránky dostupné na adrese www.milanparal.cz obsahují díla, která jsou chráněna zákonem o duševním vlastnictví - autorskými a majetkovými právy. Za dílo se považují zejména, nikoliv jen, texty, obrázky, webové stránky, zvuk, software – včetně kódu, rozhraní a struktura stránek, videa, vzhled, design a jeho struktura.

Vlastníkem práv je společnost ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o., a dále osoby, které udělily společnosti ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o. písemný souhlas s využitím, nebo které poskytly společnosti ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o. licenci. 

Obsah stránek lze použít výhradně pro osobní a nekomerční použití. Obsah nesmí být dále kopírován, reprodukován, předáván, veřejně předváděn, distribuován, adaptován, překládán, modifikován nebo slučován. Nesmí být ani vytvořena díla z tohoto obsahu odvozená. Výjimku tvoří případy, ke kterým byl vydán vlastníkem práv písemný souhlas s užitím. Všechna práva jsou vyhrazena. 

Zákaznická linka

ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL, s.r.o.
Pražská 484, 397 01 Písek
Telefon: +420 382 271 693
Mobil: +420 731 441 904
E-mail: pisek (@) milanparal.cz

Informace o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Sledujte nás na sociálních sítích