Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Navigace: ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o / Naše služby / Malotraktory JINMA
Kategorie
Rychlý kontakt
Prodejna Písek
 
TEL:  382 271 693
GSM: 731 441 904
    pisekmilanparal.cz
Náš tip
Svařovací technika
Nákladní el. tříkolky
Zahradní nábytek
Novinky

Přívaly sněhu? My jsme připraveni!

29 tipů na dárky pro všechny kutily a zahrádkáře!

Výběr sněhové frézy

AGAMA – snadno a rychle se sněhem zatočí!

Zimní využití zahradního traktoru

Jak správně uskladnit a zazimovat zahradní techniku?

Informace o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Malotraktory JINMA

 

Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.

Nebudeme nic zakrývat, nýbrž vše vysvětlíme hned pěkně na začátku. JINMA pochází z Číny. Ovšem nepředstavuje tu „pověstnou“ čínskou kvalitu, která hned každého napadne. Číňané, a to už i u nás v Čechách mnozí vědí, umí vyrobit jak to zboží nevalné kvality, díky kterému si získali onu nechvalnou pověst, tak i naopak velmi kvalitní zboží, které je mnohdy prodáváno pod značkami firem z renomovaných států, jakým je třeba Německo a mnoho dalších. Vždy záleží jen na tom, kdo si výrobu objedná a o jak vysokou kvalitu, respektive nízkou pořizovací cenu, mu jde.

 

Traktory JINMA jsou však zcela jiný případ. Vůbec nejde o novodobou fabriku vyrábějící nyní to, a za dva roky zase ono. Původem jde o jeden z provozů národního podniku Čínské lidové republiky, který se výrobě traktorů věnuje více jak 50 let. Z vlasteneckého pohledu je tak lze přirovnat k „našemu“ ZETORU. Co pro Čechy znamená ZETOR, to pro Číňany znamená JINMA.

 

 

Dieselové motory JINMADieselové motory JINMAVýrobní závod turbín ŠKODA - JINMAVýrobní závod turbín ŠKODA - JINMA

 

 Škoda - JINMA logo

Pokud jsme vaši důvěru ve značku JINMA ještě nezískali, můžeme uvést další fakt, který by k tomu mohl napomoci. O kvalitě české značky ŠKODA asi nikdo nepochybuje. A právě ŠKODA si již v roce 1995 vybrala čínskou Jinmu coby svého strategického výrobního partnera a založila s ním společný podnik s názvem Guangzhou SKODA – JINMA Turbine Ltd. Co. na výrobu turbín. ŠKODA měla sice v té době už devadesátileté zkušenosti s turbínami, zatímco Číňané jen dvacetileté, avšak podle našeho názoru to určitou míru důvěryhodnosti čínské Jinmě dokládá.

 

 
Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.Ale zpět na čtyři kola. JINMA se zabývá jak výrobou malotraktorů, tak i výrobou středních a velkých traktorů. Ty větší však v naší nabídce nemáme, proto se jim zde nebudeme dále věnovat. (Můžete si je však prohlédnout na domovských stránkách výrobce.)


Malotraktory JINMA mají atributy úspěchu jednoznačné - vysoká kvalita, jednoduchá konstrukce a dizajn, nízká spotřeba paliva a oleje a vysoká tažná síla. Podmínky pro provoz na českých komunikacích samozřejmě splňují – tj. mají příslušnou homologaci a mohou tak být přihlášené na SPZ (vyjma nejmenšího modelu JM-164),  navíc na jejich řízení stačí řidičský průkaz skupiny B - osobních automobily.


Do České republiky se dováží malotraktory modelových řad HHJM 100, 200 a 300. Každý model těchto řad vyniká robustní konstrukcí a výborným vybavením (náhon 4x4, uzávěrka diferenciálu, dvojitá spojka, posilovač řízení, dvou nebo dokonce troj-rychlostní vývodová hřídel, výkonné hydraulické okruhy, dělená brzda atd.), lehkým ovládáním a velmi malou náročností na údržbu. Jsou určené i do těžších provozních podmínek v zemědělství, lesnictví, v komunálním sektoru i jako tahač pro vnitrofiremní dopravu. Je možné je doplnit nejrůznějším příslušenstvím pro celou řadu aplikací. Malotraktory JINMA jsou pro svoji jednoduchost, velmi dostupnou cenu základního stroje i příslušenství, určené k nejširšímu použití ve všech oblastech. Trefně tak nosí jméno JINMA, které v čínštině znamená Zlatý kůň.

JINMA TRACTOR logo

JINMA dříve a dnes


Současný výrobní závod JINMA, oficiálním názvem Mahindra Yueda (Yancheng) Tractor Company Ltd, leží na pobřeží Žlutého moře a je podnikem, který společně založily dvě velmi známé skupiny - Ťiang-su Yueda Group Co, Ltd, patřící mezi TOP 500 podniků Číny, a Mahindra & Mahindra Ltd, taktéž celosvětově známý výrobce traktorů. Předchůdcem společného podniku byla společnost Jiangsu Yueda Yancheng Tractor Manufacturing Co, Ltd, klíčová, státem vlastněná společnost, specializující se na výrobu velkých, středních a malých traktorů, jejíž historie sahá až do roku 1959. Právě zde pramení bohaté zkušenosti s výrobou traktorů všech velikostí.


Výrobní závod JINMAVýrobní závod Mahindra Yueda (Yancheng) Tractor Company, Ltd má roční kapacitu 100 tisíc traktorů a patří mezi nejmodernější a technologicky nejvyspělejší provozy Číny. Traktory řad HHJM (Huanghai Jinma) získaly cenu Čínské lidové republiky za Výborný výrobek a získávají i ocenění na mezinárodních veletrzích. I díky certifikátu kvality řízení ISO 9001 a OECD certifikátu (vydávaný Organizací pro hospodářskou spolupráci a rozvoj) se dnes malotraktory JINMA prodávají ve více jak 100 státech celého světa. V letech 2003 a 2004 se malotraktory této značky staly nejprodávanějšími traktory v USA a Kanadě, kde se od té doby prodá každoročně více jak 10.000 kusů traktorů JINMA.

 

 

Stále máte ještě pochybnosti? Vyvrátíme je!

Malotraktorům značky JINMA věříme natolik, že na ně poskytujeme záruku v délce 48 měsíců - tj. celé 4 roky. Obavy tak skutečně nejsou na místě! Budete-li dodržovat předepsané servisní intervaly, bude Vám JINMA sloužit dlouho a dobře.

 

Co JINMA nabízí


Na českém trhu je aktuálně dostupných 5 modelů malotraktorů JINMA. Všechny modely lze objednat jak ve verzi s kabinou, tak bez. Vybírat můžete z těchto typů:


JM-164-4WD          obsah motoru 1028 ccm / výkon 11,8 kW (16 koní)    technická specifikace
HHJM-204E-4WD    obsah motoru 1532 ccm / výkon 14,7 kW (20 koní)    technická specifikace
HHJM-244E-4WD    obsah motoru 1532 ccm / výkon 17,6 kW (24 koní)    technická specifikace
HHJM-304E-4WD    obsah motoru 2156 ccm / výkon 22,1 kW (30 koní)    technická specifikace
HHJM-354E-4WD    obsah motoru 2156 ccm / výkon 25,7 kW (35 koní)    technická specifikace

Porovnejte si parametry všech pěti modelů najednou pomocí naší porovnávací tabulky.

 

Informace o ceně malotraktorů se dozvíte v našem e-shopu. Traktory jsou rozděleny do podkategorií bez kabiny a s kabinou.

 

Prohlédněte si fotografie malotraktorů JINMA vystavovaných na naší písecké prodejně:
(klikněte na obrázek pro jeho zvětšení)

 

Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.

 

Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.

 

 

Přípojné stroje a příslušenství

Samotný traktor bez příslušenství toho moc neumí. K malotraktorům JINMA však díky typizovanému tříbodovému závěsu, nezávislé vývodové hřídeli a hydraulickým okruhům připojíte cokoliv, co Vás jen napadne. Na výběr máte z příslušenství jak pro zemědělce či drobné farmáře, tak pro poskytovatele komunálních služeb.

My pro Vás máme v nabídce více jak 120 modelů strojů a nářadí vhodných nejen pro malotraktory – však se podívejte sami.

 

 

Podívejte, jak dokáže být malotraktor JINMA HHJM-240E-4WD nápomocen při práci v zemědělství:

 

 

 

Zákaznická linka

ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL, s.r.o.
Pražská 484, 397 01 Písek
Telefon: +420 382 271 693
Mobil: +420 731 441 904
E-mail: pisek (@) milanparal.cz