Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Navigace: ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o / Naše služby / Malotraktory JINMA
Kategorie
Rychlý kontakt
Pobočka Písek
TEL:  382 271 693
GSM: 731 441 904
    pisekmilanparal.cz
 
Pobočka Strakonice
TEL   383 322 119
GSM  731 441 903
   strakonicemilanparal.cz
Náš tip
Svařovací technika
Nákladní el. tříkolky
Zahradní nábytek
Novinky

Akční katalog STIGA 2018

Jarní cenová akce na techniku STIHL 2018

Sekačky WEIBANG – vysoká kvalita bez kompromisu

Benzínové pily STIHL se slevou až 2.000 Kč

Vertikutace trávníku - kdy, jak a proč

Jak pečovat o dokonalý trávník

Jaký druh sekačky vybrat

Vybíráme ideální rotační sekačku

Jak vybrat zahradní traktor

Jak vybrat nejlepší robotickou sekačku

Jak vybrat ten nejlepší vertikutátor

Informace o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Malotraktory JINMA

 

Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.

Nebudeme nic zakrývat, nýbrž vše vysvětlíme hned pěkně na začátku. JINMA pochází z Číny. Ovšem nepředstavuje tu „pověstnou“ čínskou kvalitu, která hned každého napadne. Číňané, a to už i u nás v Čechách mnozí vědí, umí vyrobit jak to zboží nevalné kvality, díky kterému si získali onu nechvalnou pověst, tak i naopak velmi kvalitní zboží, které je mnohdy prodáváno pod značkami firem z renomovaných států, jakým je třeba Německo a mnoho dalších. Vždy záleží jen na tom, kdo si výrobu objedná a o jak vysokou kvalitu, respektive nízkou pořizovací cenu, mu jde.

 

Traktory JINMA jsou však zcela jiný případ. Vůbec nejde o novodobou fabriku vyrábějící nyní to, a za dva roky zase ono. Původem jde o jeden z provozů národního podniku Čínské lidové republiky, který se výrobě traktorů věnuje více jak 50 let. Z vlasteneckého pohledu je tak lze přirovnat k „našemu“ ZETORU. Co pro Čechy znamená ZETOR, to pro Číňany znamená JINMA.

 

 

Dieselové motory JINMADieselové motory JINMAVýrobní závod turbín ŠKODA - JINMAVýrobní závod turbín ŠKODA - JINMA

 

 Škoda - JINMA logo

Pokud jsme vaši důvěru ve značku JINMA ještě nezískali, můžeme uvést další fakt, který by k tomu mohl napomoci. O kvalitě české značky ŠKODA asi nikdo nepochybuje. A právě ŠKODA si již v roce 1995 vybrala čínskou Jinmu coby svého strategického výrobního partnera a založila s ním společný podnik s názvem Guangzhou SKODA – JINMA Turbine Ltd. Co. na výrobu turbín. ŠKODA měla sice v té době už devadesátileté zkušenosti s turbínami, zatímco Číňané jen dvacetileté, avšak podle našeho názoru to určitou míru důvěryhodnosti čínské Jinmě dokládá.

 

 
Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.Ale zpět na čtyři kola. JINMA se zabývá jak výrobou malotraktorů, tak i výrobou středních a velkých traktorů. Ty větší však v naší nabídce nemáme, proto se jim zde nebudeme dále věnovat. (Můžete si je však prohlédnout na domovských stránkách výrobce.)


Malotraktory JINMA mají atributy úspěchu jednoznačné - vysoká kvalita, jednoduchá konstrukce a dizajn, nízká spotřeba paliva a oleje a vysoká tažná síla. Podmínky pro provoz na českých komunikacích samozřejmě splňují – tj. mají příslušnou homologaci a mohou tak být přihlášené na SPZ (vyjma nejmenšího modelu JM-164),  navíc na jejich řízení stačí řidičský průkaz skupiny B - osobních automobily.


Do České republiky se dováží malotraktory modelových řad HHJM 100, 200 a 300. Každý model těchto řad vyniká robustní konstrukcí a výborným vybavením (náhon 4x4, uzávěrka diferenciálu, dvojitá spojka, posilovač řízení, dvou nebo dokonce troj-rychlostní vývodová hřídel, výkonné hydraulické okruhy, dělená brzda atd.), lehkým ovládáním a velmi malou náročností na údržbu. Jsou určené i do těžších provozních podmínek v zemědělství, lesnictví, v komunálním sektoru i jako tahač pro vnitrofiremní dopravu. Je možné je doplnit nejrůznějším příslušenstvím pro celou řadu aplikací. Malotraktory JINMA jsou pro svoji jednoduchost, velmi dostupnou cenu základního stroje i příslušenství, určené k nejširšímu použití ve všech oblastech. Trefně tak nosí jméno JINMA, které v čínštině znamená Zlatý kůň.

JINMA TRACTOR logo

JINMA dříve a dnes


Současný výrobní závod JINMA, oficiálním názvem Mahindra Yueda (Yancheng) Tractor Company Ltd, leží na pobřeží Žlutého moře a je podnikem, který společně založily dvě velmi známé skupiny - Ťiang-su Yueda Group Co, Ltd, patřící mezi TOP 500 podniků Číny, a Mahindra & Mahindra Ltd, taktéž celosvětově známý výrobce traktorů. Předchůdcem společného podniku byla společnost Jiangsu Yueda Yancheng Tractor Manufacturing Co, Ltd, klíčová, státem vlastněná společnost, specializující se na výrobu velkých, středních a malých traktorů, jejíž historie sahá až do roku 1959. Právě zde pramení bohaté zkušenosti s výrobou traktorů všech velikostí.


Výrobní závod JINMAVýrobní závod Mahindra Yueda (Yancheng) Tractor Company, Ltd má roční kapacitu 100 tisíc traktorů a patří mezi nejmodernější a technologicky nejvyspělejší provozy Číny. Traktory řad HHJM (Huanghai Jinma) získaly cenu Čínské lidové republiky za Výborný výrobek a získávají i ocenění na mezinárodních veletrzích. I díky certifikátu kvality řízení ISO 9001 a OECD certifikátu (vydávaný Organizací pro hospodářskou spolupráci a rozvoj) se dnes malotraktory JINMA prodávají ve více jak 100 státech celého světa. V letech 2003 a 2004 se malotraktory této značky staly nejprodávanějšími traktory v USA a Kanadě, kde se od té doby prodá každoročně více jak 10.000 kusů traktorů JINMA.

 

 

Stále máte ještě pochybnosti? Vyvrátíme je!

Malotraktorům značky JINMA věříme natolik, že na ně poskytujeme záruku v délce 48 měsíců - tj. celé 4 roky. Obavy tak skutečně nejsou na místě! Budete-li dodržovat předepsané servisní intervaly, bude Vám JINMA sloužit dlouho a dobře.

 

Co JINMA nabízí


Na českém trhu je aktuálně dostupných 5 modelů malotraktorů JINMA. Všechny modely lze objednat jak ve verzi s kabinou, tak bez. Vybírat můžete z těchto typů:


JM-164-4WD          obsah motoru 1028 ccm / výkon 11,8 kW (16 koní)    technická specifikace
HHJM-204E-4WD    obsah motoru 1532 ccm / výkon 14,7 kW (20 koní)    technická specifikace
HHJM-244E-4WD    obsah motoru 1532 ccm / výkon 17,6 kW (24 koní)    technická specifikace
HHJM-304E-4WD    obsah motoru 2156 ccm / výkon 22,1 kW (30 koní)    technická specifikace
HHJM-354E-4WD    obsah motoru 2156 ccm / výkon 25,7 kW (35 koní)    technická specifikace

Porovnejte si parametry všech pěti modelů najednou pomocí naší porovnávací tabulky.

 

Informace o ceně malotraktorů se dozvíte v našem e-shopu. Traktory jsou rozděleny do podkategorií bez kabiny a s kabinou.

 

Prohlédněte si fotografie malotraktorů JINMA vystavovaných na naší písecké prodejně:
(klikněte na obrázek pro jeho zvětšení)

 

Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.

 

Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.Malotraktory JINMA - ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o.

 

 

Přípojné stroje a příslušenství

Samotný traktor bez příslušenství toho moc neumí. K malotraktorům JINMA však díky typizovanému tříbodovému závěsu, nezávislé vývodové hřídeli a hydraulickým okruhům připojíte cokoliv, co Vás jen napadne. Na výběr máte z příslušenství jak pro zemědělce či drobné farmáře, tak pro poskytovatele komunálních služeb.

My pro Vás máme v nabídce více jak 120 modelů strojů a nářadí vhodných nejen pro malotraktory – však se podívejte sami.

 

 

Podívejte, jak dokáže být malotraktor JINMA HHJM-240E-4WD nápomocen při práci v zemědělství:

 

 

 

Zákaznická linka

ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL, s.r.o.
Pražská 484, 397 01 Písek
Telefon: +420 382 271 693
Mobil: +420 731 441 904
E-mail: pisek (@) milanparal.cz