Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Navigace: ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o / Aktuality / Něco na odlehčenou
Kategorie
Newsletter
Chcete zasílat aktuální informace?

Rychlý kontakt
 
TEL:  382 271 693
GSM: 731 441 904
    pisekmilanparal.cz
Novinky

Podzimní cenová akce na techniku STIHL 2019

Grily Weber - když se spokojíte jen s tím nejlepším

Jak vybrat nůžky na živý plot

Jak vybrat nejlepší vysavač a fukar na listí

Jak vybrat motorovou pilu

Kultivátor? Mnohem větší pomocník, než se zdá!

Něco na odlehčenou

 

Zahrada a dílna - to je svět, kterým my ve společnosti ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL skutečně žijeme. Věnujeme opravdu mnoho času neustálému vylepšování naší nabídky, přemýšlíme, co vše je potřeba zlepšit, abychom byli lepší, než naše konkurence.

Avšak nebudeme Vám lhát, že se nevěnujeme ničemu jinému, než jen právě tomu, co jsme nyní uvedli. Tak tomu samozřejmě není. I my občas od naší práce tzv. "vypneme" a rádi se pobavíme. Jsme už však možná natolik zapálení, že i tu zábavu vyhledáváme v oboru, který není jen naší prací, ale i naším koníčkem. Tomu se říká profesionální deformace. Na tom však nevidíme nic špatného.

Jednoho dne nás napadlo, proč se vlastně nedělíme o naši zábavu i s našimi zákazníky? Děláme pro ně cokoliv si vzpomenou, tak proč je také nepobavit? Myšlenka se rychle uchytila a tak vznikla na webu tato sekce - Na odlehčenou. Zde se pokusíme zveřejnit vše, co pobavilo nás, a co by mohlo stejně tak potěšit i Vás. Všechny příspěvky této stránky budeme zveřejňovat i na našem facebookovém profilu, kde je můžete komentovat.

 

 

Pozvánka - STIHL TIMBERSPORTS - Mistrovství ČR 2018

Máte rádi dřevorubecký sport? Pak máme pro celou vaši rodinu bezvadný tip na nadcházející sváteční odpoledne.

Zveme vás na STIHL TIMBERSPORTS – Mistrovství ČR 2018, které se uskuteční dne 28. 9. 2018 od 13 hodin na píseckém Velkém náměstí. Akce se zúčastní nejlepší sportovní dřevorubci ČR, kteří se do finále probojovali z jednotlivých kvalifikačních útkání.

 

více...

 

 

 Miss MAKITA 2018 a Señorita MAKITA 2018Miss MAKITA 2018 a Señorita MAKITA 2018

Seznamte se: Miss MAKITA 2018 a Señorita MAKITA 2018!

  

více...

 

 

Pozvánka - STIHL TIMBERSPORTS - kvalifikační závody v Písku 2016Pozvánka - STIHL TIMBERSPORTS - kvalifikační závody 2017 Strakonice

Máte rádi dřevorubecký sport? Pak máme pro celou Vaši rodinu prima tip na nedělní odpoledne!

Zveme Vás na STIHL TIMBERSPORTS – kvalifikační závod pro finále CZECH SERIES 2017, který se uskuteční dne 7. 5. 2017 od 13 hodin ve strakonickém letním kině. Akce se zúčastní nejlepší sportovní dřevorubci ČR a chybět nebude ani vicemistr světa Martin Komárek!

více...

 

 

Miss MAKITA 2017 a Señorita MAKITA 2017Miss MAKITA 2017 a Señorita MAKITA 2017

Seznamte se: Miss MAKITA 2017 a Señorita MAKITA 2017!

  

více...

 

 

http://www.milanparal.cz/s486951-pozvanka-kralovsky-maraton-mesta-piskuPozvánka – Královský maraton města Písku

Rádi bychom pozvali všechny příznivce maratonského běhu k účasti na Královském maratonu města Písku, který se bude konat dne 1. 10. 2016. Start a cíl tohoto unikátního závodu se nachází přímo u nejstaršího kamenného mostu v České republice, samotnou běžeckou trať pak tvoří převážně lesní cyklostezka podél zlatonosné řeky Otavy.

 

více...

 

 

 Viking má nejrychlejší sekačku na světě!VIKING má nejrychlejší sekačku na světě!

VIKING, rakouský výrobce zahradních strojů, nedávno vytvořil nový světový rekord. Pustil se do stavby stroje, který se skutečně jen tak nevidí. Cíl nebyl o nic skromnější, než postavit nejrychlejší sekačku na světě - respektive překonat všechny dosavadní konkurenční rekordy. A podařilo se! 

více...

 

  

Miss MAKITA 2016 a Señorita MAKITA 2016Miss MAKITA 2016 a Señorita MAKITA 2016

Seznamte se: Miss MAKITA 2016 a Señorita MAKITA 2016!

  

více...

 

 

Miss MAKITA 2015 a Señorita MAKITA 2015Miss MAKITA 2015 a Señorita MAKITA 2015

Seznamte se: Miss MAKITA 2015 a Señorita MAKITA 2015!

  

více...

 

 

Pozvánka na motokrosové závody v Klukách u PískuPozvánka na motokrosové závody - Kluky u Písku 6. 9. 2014

Zveme všechny příznivce motokrosového sportu na finální závod Jihočeského krajského přeboru, který se uskuteční dne 6. 9. 2014 na trati Kloucká Hořice v obci Kluky u Písku. Tréninky se jedou od 7:30 do 11:30, vlastní závody pak od 12:00 do 18:00 hod. Po skončení závodů proběhne vyhlášení celkových vítězů sezóny 2014. Následovat budou živé koncerty kapel KABÁT revival, HORKÝŽE SLÍŽE revival a jako půlnoční překvapení vystoupí kapela DOCTOR VICTOR.

 

více... 

 Pozvánka na výstavu LES - PŘÍBĚHY PĚTI STROMŮ | SLADOVNA PísekPozvánka na výstavu LES - PŘÍBĚHY PĚTI STROMŮ

Prožijte cestu lesem zvenčí i zevnitř. Stromy propojené větvemi a kořeny v jediné živé tělo. V jeskyních a dutinách ukrytá nitra stromů. V tichu a polostínu, v křehkých tělech papírových objektů vibrující duše lesa. Poznejte její sílu a hledejte kořeny, kmen a korunu. Naslouchejte dávným příběhům, skrytým v letokruzích paměti. Příběhům pěti stromů, které vás provedou zázrakem jménem LES.

 

více...

STIHL Tichá nocVánoční Tichá noc v podání motorové pily STIHL

Vsadíme se, že jste nikdy neviděli a neslyšeli řetězovou pilu, jak zpívá vánoční koledu! Motorové pily STIHL to umí - přesvědčíme Vás!

více...

 

 

Honda's Mean MowerHonda vyrobila nejrychlejší sekačku na světě – umí dosáhnout až 208 Km/h

Britské zastoupení Hondy se spojilo se závodním týmem Team Dynamics ze série Touring Car Championship, aby společně vytvořili zvíře - bestii vydávající ohlušující zvuk o síle 130 dB. Svůj výtvor pojmenovali Honda's Mean Mower.

více...

 

 

PREDÁTOR - největší a nejrychlejší motorová pila na světě

Je to PREDÁTOR - největší a nejrychlejší motorová pila na světě

Váží 230 Kg. Pohání ji 8mi válcový motor s výkonem 300 koní. Řetězem točí rychlostí 320 Km/hod. Drží světový rekord, kterého dosáhla přeříznutím kulatiny o průměru 76 cm za 0,88 sekundy. Podívejte se na exhibiční videa!

více...

 

Zákaznická linka

ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL, s.r.o.
Pražská 484, 397 01 Písek
Telefon: +420 382 271 693
Mobil: +420 731 441 904
E-mail: pisek (@) milanparal.cz

Informace o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Sledujte nás na sociálních sítích