Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Navigace: ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o / Soutěž o 3 čepice s logem společnosti
Kategorie
Rychlý kontakt
Prodejna Písek
 
TEL:  382 271 693
GSM: 731 441 904
    pisekmilanparal.cz
Náš tip
Svařovací technika
Nákladní el. tříkolky
Zahradní nábytek
Novinky

Přívaly sněhu? My jsme připraveni!

29 tipů na dárky pro všechny kutily a zahrádkáře!

Výběr sněhové frézy

AGAMA – snadno a rychle se sněhem zatočí!

Zimní využití zahradního traktoru

Jak správně uskladnit a zazimovat zahradní techniku?

Informace o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Soutěž o 3 čepice s logem společnosti

Popis soutěže

V soutěži hrajeme o 3 čepice s logem společnosti ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL, s.r.o. Stačí správně odpovědět na 3 opravdu jednoduché otázky a mít štěstí při losování. Správně odpovědi najdete na www.milanparal.cz Výherce soutěže budeme kontaktovat na uvedený e-mail, věnujte proto, prosím, pozornost správnému vyplnění platného e-mailu.

Ceny

1. cena čepice

2. cena čepice

3. cena čepice

 

Až do tohoto místa jsem schopen obsah plně ovlivnit, mít stejný font písma jakona celém webu, formátování, barvu písma, obrázky, odkazy, cokoliv. Odtud níž je to již vložený "frame" - tzn. okno v okně. Vidět to není (ono to standardně vidět je, ale já jsem našel v kódu možnost, jak odstranit vertikální a horizontální posouvátka a frame jsem na délku protáhl tolik, aby bylo vidět všechno bez nutnosti posouvátek), takže vidět to není, ale ve skutečnosti odtud níž se již pohybujete na na zdrojovém kódu portálu www.soutezime.cz, kde jsem testovací soutěž založil. Ono to prostě zobrazí to, co je jinak zde: http://www.soutezime.cz/soutez-Soutezo3cepiceslogemspolecnosti

Vadí mi na tom to, že odtud dál už s tím nemůžu dělat vůbec nic, nemůžu to upravit, nemůžu změnit font, barvu, uspořádání, nic, prostě to už není naše okno. Když si vyzkoušíte hlasovat, tak na konci i vyskakuje jejich systémová hláška, kde každý zjistí, že jsme využili něčí systém. Zbytek osobně.

 

 

Zákaznická linka

ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL, s.r.o.
Pražská 484, 397 01 Písek
Telefon: +420 382 271 693
Mobil: +420 731 441 904
E-mail: pisek (@) milanparal.cz