Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Navigace: ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o / Pravidla soutěže
Kategorie
Newsletter
Chcete zasílat aktuální informace?

Rychlý kontakt
 
TEL:  382 271 693
GSM: 731 441 904
    pisekmilanparal.cz
Novinky

Podzimní cenová akce na techniku STIHL 2019

Grily Weber - když se spokojíte jen s tím nejlepším

Jak vybrat nůžky na živý plot

Jak vybrat nejlepší vysavač a fukar na listí

Jak vybrat motorovou pilu

Kultivátor? Mnohem větší pomocník, než se zdá!

Pravidla soutěže

 1. Organizátorem soutěže je společnost ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o., se sídlem Pražská 484, 397 01 Písek, IČ: 281 43 175 (dále jen „Organizátor“).
 2. Soutěž je uveřejněna na webových stránkách www.milanparal.cz, kde je u každé jednotlivé soutěže uvedena doba platnosti dané soutěže.
 3. Do soutěže se může přihlásit každá fyzická osoba, která má trvalý pobyt na území České republiky, která má svou vlastní e-mailovou schránku, a která nejpozději k poslednímu dni platnosti soutěže dovrší věku 18 let.
 4. Do soutěže budou zařazeni jen ti účastníci, kteří splní všechny její pravidla a podmínky. Ti účastníci, kteří budou jednat v rozporu s těmito pravidly, nebo nesplní podmínky stanovené soutěží, budou ze soutěže vyloučeni.
 5. Účastí v soutěži soutěžící vyjadřuje svůj souhlas s podmínkami a pravidly soutěže a zavazuje se je dodržovat.
 6. Každá fyzická osoba se může do soutěže přihlásit pouze jedenkrát a vyhrát tak pouze jednu cenu. Případné vícenásobné přihlášení do soutěže, byť pokaždé z jiné e-mailové adresy, bude považováno za porušení pravidel a taková osoba bude ze soutěže zcela vyloučena.
 7. Výherci soutěže budou vylosováni ze všech správných odpovědí za pomoci využití elektronického losovadla.
 8. Každý výherce bude Organizátorem kontaktován nejpozději do 7 dnů od vylosování a to formou elektronického dopisu zaslaného na e-mailovou adresu, prostřednictvím které se do soutěže přihlásil.
 9. Výherce souhlasí se zveřejněním svého jména, příjmení a místa bydliště na webových stránkách Organizátora. Výherce dále souhlasí i se zveřejněním fotografie pořízené při předávání ceny Organizátorem (bude-li taková pořízena).
 10. Předání hlavních cen soutěže – výhry, se uskuteční osobně na kterékoliv provozovně Organizátora, není-li dohodnuto jinak. Odpovědnost za škodu na výhře přechází na výherce okamžikem převzetí. V případě doručování výhry formou zaslaného balíku nenese Organizátor žádnou odpovědnost za jeho poškození, nesprávné doručení či nedoručení.
 11. Organizátor soutěže nenese žádnou odpovědnost v souvislosti s využíváním výhry.
 12. Organizátor si vyhrazuje právo rozhodovat dle svého uvážení o všech otázkách týkajících se soutěže.  Účastníci nemohou požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži, ani požadovat záměny v položkách. Stejně tak nejsou umožněna jakákoli jiná plnění ze strany Organizátora. Výhru nelze převést na jinou osobu.
 13. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo na případnou změnu či úpravu pravidel nebo podmínek soutěže, zkrácení nebo naopak prodloužení platnosti soutěže, zrušení celé soutěže bez udání důvodu a náhrady.
 14. Na účast v soutěži stejně tak jako na výhru neexistuje právní nárok.
 15. Účastí v soutěži soutěžící dává Organizátorovi, jako správci, v souladu se zák. č. 101/2000 Sb. v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, místo bydliště a e-mailová adresa, které pořadateli v souvislosti se svou účastí v soutěži nebo čerpáním výhry poskytne, za účelem prověření jeho platné účasti v soutěži, předání výhry v soutěži a pro další obchodní a marketingové účely organizátora, tj. nabízení obchodu a služeb a zasílání informací o marketingových akcích organizátora, a to na dobu 5 let.
 16. Účastí v soutěži soutěžící dává Organizátorovi v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb., v platném znění, souhlas s využitím své e-mailové adresy, za účelem navázání kontaktu se soutěžícím v průběhu soutěže a zaslání informací o průběhu této soutěže, a rovněž pro zasílání obchodních sdělení organizátora a informací o dalších marketingových akcích organizátora. Odmítnout souhlas má soutěžící právo na elektronické adrese odesílatele obchodního sdělení.
 17. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a blízcí rodinní příslušníci Organizátora.

 

 

Zákaznická linka

ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL, s.r.o.
Pražská 484, 397 01 Písek
Telefon: +420 382 271 693
Mobil: +420 731 441 904
E-mail: pisek (@) milanparal.cz

Informace o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Sledujte nás na sociálních sítích