Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Navigace: ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o / Aktuality / Napsali o nás
Kategorie
Newsletter
Chcete zasílat aktuální informace?

Rychlý kontakt
 
TEL:  382 271 693
GSM: 731 441 904
    pisekmilanparal.cz
Novinky

Podzimní cenová akce na techniku STIHL 2019

Grily Weber - když se spokojíte jen s tím nejlepším

Jak vybrat nůžky na živý plot

Jak vybrat nejlepší vysavač a fukar na listí

Jak vybrat motorovou pilu

Kultivátor? Mnohem větší pomocník, než se zdá!

Napsali o nás

Články o naší společnosti z tištěných periodik a webových serverů, které vám mohly uniknout...

 

ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o. slaví pětileté výročí

Článek, který vyšel v tematické příloze týdeníků Písecké postřehy, Milevské noviny, Táborsko a Strakonicko dne 8. 3. 2017, nese nadpis "ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o. slaví pětileté výročí". Jde o rozhovor, v němž jsme bavili o uplynulých pěti letech a o plánech do budoucna.

Přečíst si článek...

 

Naši zákazníci ocení skutečnou výhodnost koupě

Článek, který vyšel ve všech mutacích Deníku pro Jihočeský kraj (v sekci Ekonomika kraje) dne 11. 3. 2015, nese nadpis "Naši zákazníci ocení skutečnou výhodnost koupě". Jde o rozhovor, v němž jsme bavili o našem prozákaznickém obchodním modelu, ale také o všech novinkách z poslední doby.

Přečíst si článek...

 

Jak vyzrát na sníh a vlastní hřbet přitom neohnout...

Článek, který vyšel v tematické příloze týdeníků Písecké postřehy, Milevské noviny, Táborsko a Strakonicko dne 26. 11. 2014, nese nadpis "Jak vyzrát na sníh a vlastní hřbet přitom neohnout...". Jde o rozhovor, v němž jsme bavili o možnosti využití sněhových fréz coby nejpohodlnějšího řešení v boji se sněhem.

Přečíst si článek...

 

Elektrické vozíky SELVO - pohyb v každém věku...

Článek, který vyšel v tematické příloze týdeníků Písecké postřehy, Milevské noviny, Táborsko a Strakonicko dne 22. 10. 2014, nese nadpis "Elektrické vozíky SELVO - pohyb v každém věku...". Jde o rozhovor, v němž jsme čtenářům blíže představovali elektrické vozíky pro seniory značky SELVO a dále elektrické motorky a koloběžky téhož výrobce. Tyto produkty jsme do naší nabídky zařadili na podzim roku 2014.

Přečíst si článek...

 

Sekerám a kalačům již dávno odzvonilo...

Článek, který vyšel v tematické příloze týdeníků Písecké postřehy, Milevské noviny, Táborsko a Strakonicko dne 10. 9. 2014, nese nadpis "Sekerám a kalačům již dávno odzvonilo...". Jde o článek věnovaný hydraulickým štípačů dřeva značky AGAMA.

Přečíst si článek...

 

Malotraktory JINMA Vás zcela ohromí!

Článek, který vyšel v tematické příloze týdeníků Písecké postřehy, Milevské noviny, Táborsko a Strakonicko dne 2. 7. 2014, nese nadpis "Malotraktory JINMA Vás zcela ohromí!". Jde o rozhovor, v němž jsme čtenářům blíže představovali malotraktory značky JINMA, které jsme v roce 2014 nově zařadili do našeho sortimentu.

Přečíst si článek...

 

Připravujeme trávník na jaro

Článek, který vyšel v tematické příloze týdeníků Písecké postřehy, Milevské noviny, Táborsko a Strakonicko dne 12. 3. 2014, nese nadpis "Připravujeme trávník na jaro". V článku jsme čtenářům popsali veškeré důležité kroky vedoucí k hustému, sytě zelenému trávníku.

Přečíst si článek...

 

Ze 100 let staré stodoly vybudoval sídlo společnosti

Článek, který vyšel v Píseckých postřezích dne 25. 9. 2013, nese nadpis "Ze 100 let staré stodoly vybudoval sídlo společnosti". Jde o rozhovor, v němž jsme se bavili o našich podnikatelských začátcích a o zajímavé rekonstrukci naší písecké budovy.

Přečíst si článek...

Zákaznická linka

ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL, s.r.o.
Pražská 484, 397 01 Písek
Telefon: +420 382 271 693
Mobil: +420 731 441 904
E-mail: pisek (@) milanparal.cz

Informace o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Sledujte nás na sociálních sítích