Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Navigace: ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o / O společnosti / Profil společnosti
Kategorie
Newsletter
Chcete zasílat aktuální informace?

Rychlý kontakt
 
TEL:  382 271 693
GSM: 731 441 904
    pisekmilanparal.cz
Novinky

Podzimní cenová akce na techniku STIHL 2019

Grily Weber - když se spokojíte jen s tím nejlepším

Jak vybrat nůžky na živý plot

Jak vybrat nejlepší vysavač a fukar na listí

Jak vybrat motorovou pilu

Kultivátor? Mnohem větší pomocník, než se zdá!

Profil společnosti

Vážení zákazníci,Milan Páral

jmenuji se Milan Páral a jsem majitelem společnosti Zahradní technika Páral s.r.o. V oboru lesní a zahradní techniky, profesionálního nářadí, vybavení dílny a příslušenství se pohybuji více jak 20 let. Dá se říci, že v jiném oboru jsem vlastně nikdy nepůsobil. Pracoval jsem jako řadový zaměstnanec na různých pozicích, ať prodejních, či servisních. Díky tomu jsem nasbíral mnoho skutečně velmi cenných zkušeností.  Ať jsem však pracoval pro jakoukoliv společnost, nikdy jsem nebyl spokojen s celkovým přístupem firmy k zákazníkům. Vždy jsem měl dosti jinou představu o tom, kdo je náš zákazník, co by měl pro nás znamenat a jakou péči bychom mu měli věnovat.  Nenacházejíc uspokojení jsem se rozhodl pro založení vlastní společnosti, prostřednictvím které bych mohl své představy realizovat. Tak vznikla na konci roku 2011 společnost Zahradní technika Páral, s.r.o.

Moje vize, mé poslání, moje hodnoty…

Chci vytvářet, budovat a rozvíjet společnost obsluhující široký okruh zákazníků, počínaje domácími uživateli a profesionály zdaleka nekonče. Chci nabízet širokou škálu kvalitních produktů známých i méně známých značek. Záleží mi na velmi dobré a konkurence schopné ceně s maximální možnou přidanou hodnotou.

Nejdůležitější je však pro mě, aby každý zákazník dostal vždy pouze ten nejvhodnější produkt odpovídající jeho potřebám. Dle mého právě v tom tví základ, na němž budu schopen postavit, společně s ostatními faktory, spokojenost svého zákazníka. Váhu zákaznické spokojenosti si velmi dobře uvědomuji.

Vím, že prodejem žádný obchod nikdy nezačíná a už vůbec nekončí. Věnuji proto velkou pozornost předprodejnímu servisu a poradenství. Za neméně důležitý považuji poprodejní servis spočívající v dokonalém seznámení zákazníka se zakoupeným produktem, dopravou a zaškolením v obsluze.  Největší podíl na mé základně služeb však představuje záruční, pozáruční a mimo záruční servis všech produktů, které prodávám. Nemám v nabídce produkt, kterému bych nerozuměl, a jehož servis bych tak nedokázal zabezpečit. Navíc jsem schopen zabezpečit servis i konkurenčních produktů různých značek.

V duchu těchto hodnot chci vychovávat celý svůj tým spolupracovníků. Chci proto investovat do svých zaměstnanců peníze ale především čas, vzdělávat je, školit, zdokonalovat. Mým cílem je, aby si mé představy vzali za své a obsluhovali mé zákazníky stejně dobře, jako bych to učinil já sám.

 

Milan Páral

majitel společnosti

Zákaznická linka

ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL, s.r.o.
Pražská 484, 397 01 Písek
Telefon: +420 382 271 693
Mobil: +420 731 441 904
E-mail: pisek (@) milanparal.cz

Informace o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Sledujte nás na sociálních sítích