Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Navigace: ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o / O společnosti / Profil společnosti
Kategorie
Rychlý kontakt
Pobočka Písek
TEL:  382 271 693
GSM: 731 441 904
    pisekmilanparal.cz
 
Pobočka Strakonice
TEL   383 322 119
GSM  731 441 903
   strakonicemilanparal.cz
Náš tip
Svařovací technika
Nákladní el. tříkolky
Zahradní nábytek
Novinky

Jak vybrat nejlepší vysavač a fukar na listí

Jak vybrat motorovou pilu

Vybíráme štípačku na dříví

Podzimní cenová akce na techniku STIHL 2018

Sekačky a drtiče VIKING se slevou až 12.900 Kč

Slevy na zahradní techniku HONDA až 25.000 Kč

Akční katalog STIGA 2018

Informace o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Profil společnosti

Vážení zákazníci,Milan Páral

jmenuji se Milan Páral a jsem majitelem společnosti Zahradní technika Páral s.r.o. V oboru lesní a zahradní techniky, profesionálního nářadí, vybavení dílny a příslušenství se pohybuji takřka 15 let. Dá se říci, že v jiném oboru jsem vlastně nikdy nepůsobil. Pracoval jsem jako řadový zaměstnanec na různých pozicích, ať prodejních, či servisních. Díky tomu jsem nasbíral mnoho skutečně velmi cenných zkušeností.  Ať jsem však pracoval pro jakoukoliv společnost, nikdy jsem nebyl spokojen s celkovým přístupem firmy k zákazníkům. Vždy jsem měl dosti jinou představu o tom, kdo je náš zákazník, co by měl pro nás znamenat a jakou péči bychom mu měli věnovat.  Nenacházejíc uspokojení jsem se rozhodl pro založení vlastní společnosti, prostřednictvím které bych mohl své představy realizovat. Tak vznikla na konci roku 2011 společnost Zahradní technika Páral, s.r.o.

Moje vize, mé poslání, moje hodnoty…

Chci vytvářet, budovat a rozvíjet společnost obsluhující široký okruh zákazníků, počínaje domácími uživateli a profesionály zdaleka nekonče. Chci nabízet širokou škálu kvalitních produktů známých i méně známých značek. Záleží mi na velmi dobré a konkurence schopné ceně s maximální možnou přidanou hodnotou.

Nejdůležitější je však pro mě, aby každý zákazník dostal vždy pouze ten nejvhodnější produkt odpovídající jeho potřebám. Dle mého právě v tom tví základ, na němž budu schopen postavit, společně s ostatními faktory, spokojenost svého zákazníka. Váhu zákaznické spokojenosti si velmi dobře uvědomuji.

Vím, že prodejem žádný obchod nikdy nezačíná a už vůbec nekončí. Věnuji proto velkou pozornost předprodejnímu servisu a poradenství. Za neméně důležitý považuji poprodejní servis spočívající v dokonalém seznámení zákazníka se zakoupeným produktem, dopravou a zaškolením v obsluze.  Největší podíl na mé základně služeb však představuje záruční, pozáruční a mimo záruční servis všech produktů, které prodávám. Nemám v nabídce produkt, kterému bych nerozuměl, a jehož servis bych tak nedokázal zabezpečit. Navíc jsem schopen zabezpečit servis i konkurenčních produktů různých značek.

V duchu těchto hodnot chci vychovávat celý svůj tým spolupracovníků. Chci proto investovat do svých zaměstnanců peníze ale především čas, vzdělávat je, školit, zdokonalovat. Mým cílem je, aby si mé představy vzali za své a obsluhovali mé zákazníky stejně dobře, jako bych to učinil já sám.

 

Milan Páral

majitel společnosti

Zákaznická linka

ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL, s.r.o.
Pražská 484, 397 01 Písek
Telefon: +420 382 271 693
Mobil: +420 731 441 904
E-mail: pisek (@) milanparal.cz