Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Navigace: ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o / O společnosti / Proč nakupovat u nás
Kategorie
Newsletter
Chcete zasílat aktuální informace?

Rychlý kontakt
 
TEL:  382 271 693
GSM: 731 441 904
    pisekmilanparal.cz
Novinky

Podzimní cenová akce na techniku STIHL 2019

Grily Weber - když se spokojíte jen s tím nejlepším

Jak vybrat nůžky na živý plot

Jak vybrat nejlepší vysavač a fukar na listí

Jak vybrat motorovou pilu

Kultivátor? Mnohem větší pomocník, než se zdá!

Proč nakupovat u nás

Proč nakupovat u nás

 

Široký výběr, široký záběr

Toto je tak trochu naše pravidlo. Snažíme se o takovou šířku nabídky, aby si vybral odpovídající produkt jak domácí uživatel, tak profesionál využívající kupované produkty každodenně. Nemít v nabídce ten správný výrobek znamená neprodat, a to není naším cílem.

 

Kvalitní značkové produkty

Do našeho sortimentu zařazujeme jen kvalitní vyzkoušené produkty s dlouhou dobou užitnosti. Spokojenost s produktem je základem pro spokojeného zákazníka. Než abychom prodali nekvalitní produkt, neprodáme raději žádný.

 

Originální zboží z oficiálních dovozů

Námi prodávané zboží je vždy originální a je určeno pro Českou republiku. Pochází výhradně z oficiálních dovozových zdrojů. Neprodáváme falešné kopie či zboží určené pro jiné trhy. Zklamat zákazníka znamená ztratit zákazníka.

 

Dobrá cena, přidaná hodnota

Uvědomujeme si, že cena produktu dnes hraje velmi důležitou roli při nákupním rozhodování. Snažíme se o to, abychom nabízeli naše produkty za skutečně dobré a konkurence schopné ceny a to vždy s maximální možnou přidanou hodnotou.

Proč nakupovat u nás

 

Specializovaná kamenná prodejna

Naše prodejna je naší konkurenční výhodou. Naleznete zde širokou ukázku produktů všech kategorií, ať už se jedná o motorové pily, sekačky, křovinořezy, drtiče, štípače dřeva, myčky, sněhové frézy či ruční nářadí. Na naše produkty si můžete jednoduše sáhnout…

 

Předprodejní zákaznický servis

Nevíte, jaký produkt odpovídá vaší potřebě? Mile rádi vám poradíme a veškeré zásadní rozdíly vám ukážeme přímo na našem zboží. Porovnáme veškeré dostupné produkty a doporučíme ten nejoptimálnější vaší potřebě a cenové představě.

 

Poprodejní zákaznický servis

U nás to koupí nekončí. Je-li k produktu ještě cokoliv k vyřčení, sdělíme vám to právě nyní v rámci bližšího seznámení se zakoupeným produktem. Každý výrobek od nás odchází ve zcela sestavené podobě a plně připravený k provozu. Doporučíme vám potřebný spotřební materiál a seznámíme vás s kompletní obsluhou stroje.

 

Doprava domů ZDARMA

Zboží označené tímto piktogramem vám ZDARMA dopravíme až domů. Ale ani to není vše. Zakoupený produkt přímo na Vaší zahradě vyzkoušíme, předvedeme, zkontrolujeme všechny důležité provozní hlediska, zaškolíme s obsluhou přímo v provozu a přidáme několik rad a triků k používání.

Proč nakupovat u nás

 

Servis produktů

V případě potřeby servisního zásahu jsme zde opět pro vás. O každý stroj se profesionálně postarají naši vyškolení technici a to buď v našich specializovaných centrech, nebo dokonce i přímo na vaší zahradě. Provádíme veškerý záruční, pozáruční i mimo záruční servis a postaráme si i o stroje nezakoupené u nás.

 

Vyškolená obsluha

Veškerý náš personál je pravidelně školen a vzděláván. Neustále pracujeme na zdokonalování vědomostí o prodávaných produktech či servisních postupech, a obzvláště se zaměřujeme na zlepšování kvality obsluhy našich zákazníků.

 

Platební karty

Možnost úhrady zboží platební kartou se dnes považuje za samozřejmost. V naší prodejně můžete použít platební karty:

 

Platební karta visa  Platební karta VisaElectron  Platební karta Maestro  Platební karta MasterCard

Zákaznická linka

ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL, s.r.o.
Pražská 484, 397 01 Písek
Telefon: +420 382 271 693
Mobil: +420 731 441 904
E-mail: pisek (@) milanparal.cz

Informace o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Sledujte nás na sociálních sítích