Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Navigace: ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o / Miss Makita 2018 a Señorita Makita 2018
Kategorie
Newsletter
Chcete zasílat aktuální informace?

Rychlý kontakt
 
TEL:  382 271 693
GSM: 731 441 904
    pisekmilanparal.cz
Novinky

Podzimní cenová akce na techniku STIHL 2019

Grily Weber - když se spokojíte jen s tím nejlepším

Jak vybrat nůžky na živý plot

Jak vybrat nejlepší vysavač a fukar na listí

Jak vybrat motorovou pilu

Kultivátor? Mnohem větší pomocník, než se zdá!

Miss Makita 2018 a Señorita Makita 2018

 

Miss Makita 2018 & Senorita Makita 2018

 

Seznamte se: Miss Makita 2018 a Señorita Makita 2018!

 

Señorita Makita 2018 Melissa Palacio

 

Señorita Makita 2018 Melissa Palacio

Jaký je váš oblíbený sport a tým?

Fotbal. Protože má silný vliv na kulturu mého domovského města Medellin, Kolumbie. Fanouškem jsem také proto, že mu fandila i má nejoblíbenější osoba na světě – moje babička. Můj oblíbený tým je Atletico Nacional z Medellinu.

Jaká hudba se vám líbí a kdo jsou vaši oblíbení umělci?

Mám ráda všechny druhy hudby, ale mými nejoblíbenějšími jsou balady, Rancheras (tradiční mexická hudba, pozn. red.) a latinský pop. Miluji, jak jsou vášnivé a inspirující, spojí vás s hlubokými a živými emocemi jako je láska, odmítnutí, zrada, ztráta. Navozují husí kůži! Ana Gabriel, Rocio Durcal, Shakira, Juan Gabriel. Hispánská hudba má spoustu emocí!

Máte nějaký oblíbený film nebo herce / herečku?

Lví král. Poselství v něm je nádherné – „všichni jsme spojeni v životním cyklu“. Pokaždé, když jej vidím, pláču. Velice emocionální film. Oblíbenými herci jsou Johnny Depp a Leonardo Dicaprio.

Co ráda děláte ve svém volném čase?

Slunění na pláži a u bazénu. Sdílení času s mojí rodinou. V zimě ráda jezdím na snowboardu.

Jaké je vaše oblíbené výletní místo a jídlo?

Pláž, protože ráda poslouchám vlny - to mě uvolňuje a rozjímá. Palačinky s Nutellou, banánem a jahodami. To mi moc chutná! Také kolumbijské a peruánské jídlo. Mám ráda také mexické jídlo, ale ne ostré.

Máte nějaký oblíbený citát?

S láskou a trpělivostí není nic nemožné.

Povězte nám o svých zkušenostech s elektrickým nářadím.

Mám mnoho zkušeností se stavebním světem, protože můj otec je řemeslník. Už od malička jsem mu vypomáhala a pohybovala se tak kolem nářadí. Takže vím, jak se dělá spousta věcí okolo domu, jako je výměna obkladů, dveří, vestavěných skříní a mnoho dalších věcí! Můj oblíbený nástroj Makita je vrtačka.

 

Señorita Makita 2018 Melissa Palacio Další fotografie budeme průběžně přidávat. Sledujte naše facebookové stránky!

 

Miss Makita 2018 Cambria Joy

 

Miss Makita 2018 Cambria Joy

Jaký je váš oblíbený sport a tým?

Vyrostla jsem u pláže v jižní Kalifornii, stejně jako v Mauina na Havaji, takže miluji plážový volejbal! Nejsem v něm nejlepší, ale líbí se mi pro tu zábavu. Také miluji tancování jako roztleskávačka - v tom jsem vyrůstala. Vždy jsem byla fanouškem fotbalového týmu Chargers, takže jsem opravdu nadšená, že přicházejí do Los Angeles!

Jaká hudba se vám líbí a kdo jsou vaši oblíbení umělci?

Ráda poslouchám a zpívám moderní hudbu, stejně jako staré klasiky jako Queen, Fleetwood Mac, Michael Jackson, Frank Sinatra a samozřejmě moji oblíbenou Britney Spears. V podstatě si užívám všechno, co má dobrý rytmus, na který mohu tančit a zpívat (jak jinak) v autě a ve sprše. Jsem posedlá Amy Winehouse, protože byla neuvěřitelně talentovaná a líbí se mi, že si všechnu svou hudbu napsala sama a měla jedinečný hlas.

Máte nějaký oblíbený film nebo herce / herečku?

The Wedding Singer (Píseň pro nevěstu - pozn. red.) je můj nejoblíbenější film ze všech. Při opakovaném sledování tohoto filmu jsem vyrůstala a jsem si jistá, že Adam Sandler alias "Robby Hart" byl první muž, do kterého jsem se zamilovala. Mezi oblíbené herce patří Johnny Depp, Humphrey Bogart a Jennifer Aniston.

Co ráda děláte ve svém volném čase?

Opravdu ráda chodím pěšky a objevuji nová místa. Ráda jsem aktivní a zkouším nové venkovní sporty a aktivity. Mé pokusy zvládnout wakeboarding nebo snowboarding nebyly moc úspěšné, ale ráda mám plavbu kajakem, paddleboarding a jízdu na koni. Hodně cvičím jógu. Mám ji ráda, protože ji mohu dělat kdekoliv. Všude si beru svou cvičební podložku s sebou - je to nejsnazší způsob, jak zůstat aktivní, i když jsem na cestách. Jóga je můj nejoblíbenější koníček, protože z ní mohu těžit duševně i fyzicky. Můžu ji využít k odpočinku a relaxaci nebo k intenzivnímu cvičení.

Jaké je vaše oblíbené výletní místo a jídlo?

Žila jsem v Kostarice i na Havaji a zamilovala jsem se do obou. Nicméně chci více cestovat a objevovat nová místa, na kterých jsem dosud nebyla. Takže "nejoblíbenější" místo by mělo být další, které objevím. Moje oblíbené jídlo je Sushi! A také zmrzlina Rocky road. Na pořadí nezáleží.

Máte nějaký oblíbený citát?

Buď hlasem, ne ozvěnou.

Povězte nám o svých zkušenostech s elektrickým nářadím.

Ráda dělám domácí projekty svépomocí a k tomu používám základní elektrické nářadí, jako je vrtačka, okružní pila atd. Nicméně jsem velmi nadšena, že se jako Makita girl dozvím více a dostanu se k dalšímu úžasnému elektrickému nářadí, které jsem ještě nevyzkoušela.

 

Miss Makita 2018 Cambria Joy Další fotografie budeme průběžně přidávat. Sledujte naše facebookové stránky!

 

Podívejte se do zákulisí při natáčení videa s Miss Makita 2018 a Seňoritou Makita 2018.

 

 

Fotografie Miss Makita 2017 a Seňorita Makita 2017.

Fotografie Miss Makita 2016 a Seňorita Makita 2016.

Fotografie Miss Makita 2015 a Seňorita Makita 2015.

 

 

Zákaznická linka

ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL, s.r.o.
Pražská 484, 397 01 Písek
Telefon: +420 382 271 693
Mobil: +420 731 441 904
E-mail: pisek (@) milanparal.cz

Informace o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Sledujte nás na sociálních sítích