Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Navigace: ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o / O společnosti / Naši dodavatelé
Kategorie
Newsletter
Chcete zasílat aktuální informace?

Rychlý kontakt
 
TEL:  382 271 693
GSM: 731 441 904
    pisekmilanparal.cz
Novinky

STIHL - výměna staré pily za novou

Výběr sněhové frézy

AGAMA – snadno a rychle se sněhem zatočí!

Zimní využití zahradního traktoru

Jak vybrat motorovou pilu

 

Naši dodavatelé

aneb značky, jejichž jsme autorizovaným prodejcem.

Logo_STIHL      Logo Viking

 

DLOUHÁ TRADICE

Historie společnosti STIHL sahá do roku 1926, kdy Andreas Stihl založil s několika spolupracovníky na předměstí německého Stuttgartu nevelkou strojírenskou firmu. Roku 1929 představil svůj "dvoumužný stroj na kácení stromů", který je všeobecně pokládán za vynález první přenosné řetězové pily. Důraz na inovace, uplatňování světových progresivních technologií i poznatků z vlastního výzkumu, to jsou základy, na kterých stojí proslulá kvalita a spolehlivost produktů STIHL.

ZNAČKOVÝ SERVIS

V souladu s přesvědčením zakladatele firmy Andrease Stihla o tom, že "každý výrobek je tak dobrý, jak dobrý je jeho servis" jsou produkty firmy STIHL na celém světě distribuovány výhradně prostřednictvím sítě značkových autorizovaných prodejců, kteří zajišťují rovněž záruční a pozáruční odborný servis na místě.

ŠIROKÁ NABÍDKA

Motorové pily STIHL jsou již několik desetiletí nejprodávanější značkou na světě, produkce se však neomezuje pouze na tento obor. Značka postupně obohatila svůj výrobní program o pestrou škálu dalších výrobků, jako jsou vyžínače a křovinořezy, plotostřihy, čistící stroje, motorové foukače, vysavače a rosiče, rozbrušovací stroje, půdní jamkovače, a veškeré příslušenství k těmto strojům. Za samostatnou zmínku strojí akumulátorový program, v němž naleznete taktéž ucelený sortiment výrobků.

VIKING

Osmdesátá léta přinesla zájem uživatelů výrobků STIHL také o zahradní techniku pro volný čas. Odpovědí koncernu na tento vývoj bylo založení specializované dceřiné firmy VIKING. Těžiště jejího výrobního programu tvoří mimořádně široká paleta sekaček na trávu, také ostatní výrobky jsou určené především pro péči o trávník a zahradu. VIKING pokračuje v zásadách mateřské firmy nejen důsledným dodržováním vysoké kvality svých produktů, ale u výrobků VIKING byla také v plné míře zachována "stihlovská" koncepce prodeje a servisu, ze které STIHL během své více jak osmdesátipětileté praxe nikdy neslevil.

Společnost Zahradní technika Páral s.r.o. je jediným autorizovaným prodejcem a současně záručním a pozáručním servisním střediskem společnosti STIHL v Písku.

 

 Honda Power Equipment

HONDA

Honda je známá svou kvalitou, sledováním vývoje svých výrobků, důsledným přístupem k ekologii a technickou dokonalostí. Divize Honda Power Equipment zahrnuje široké portfolio výrobků, mezi které patří  sekačky na trávu, zahradní traktory, křovinořezy, elektrocentrály, čerpadla, pásové transportéry, sněhové frézy a průmyslové motory –  to vše s ekologickými čtyřtaktními motory Honda. V neposlední řadě zahrnuje i sekci Honda Marine, kam se řadí závěsné lodní motory a nafukovací čluny HonWave.

 

Logo Stiga


Stiga je největším výrobcem zahradní techniky v severských zemích a jedním z nejdůležitějších výrobců v Evropě. Sortiment výrobků má záběr od malých elektrických sekaček až po velké zahradní traktůrky pro profesionální použití. Zahrnuje výrobky, jako jsou travní sekačky, ridery, strunové sekačky, křovinořezy, drtiče zahradního odpadu, pily, sněhové frézy, atd. Výrobky Stiga lze používat na vaší zahradě po všechna čtyři roční období

 

Logo Snapper   Logo Murray   Logo Simplicity

 

Snapper znamená inovaci, kvalitu a spolehlivost. V roce 1951 byla uvedena na trh jako první na světě pojezdová rotační sekačka na trávu značky Snapper a sečení trávy dostalo novou dimenzi. Od té doby miliony spokojených zákazníků oceňují kvalitu, spolehlivost a účelnost mnoha technických patentů nabízejících komfort pro práci i minimální požadavky na servis. Můžete využít výhod diskové převodovky, antivibračního systému motorů AVS nebo jedinečných vlastností mulčovacích nožů Ninja. Podobné vlastnosti najdete i u značek Murray a Simplicity vybavené motory Briggs&Stratton, vyrobené z kvalitních materiálů s důrazem na účelnost a komfort použití.

 

Logo Makita   Logo Maktec     

 

Společnost Makita vznikla v roce 1915, kdy Masaburo Makita zakládá firmu na výrobu elektromotorů a generátorů. První elektrické nářadí Makita představuje v roce 1958. Dnes, o více než 50 let později, je Makita jedním z nejvýznamnějších světových výrobců profesionálního ručního nářadí s devíti výrobními závody po celém světě. Díky spojení se společnostmi Sachs-Dolmar, Fuji Robin nebo Kanematsu došlo k výraznému rozšíření sortimentu, takže aktuálně Makita nabízí téměř 700 typů profesionálního elektrického, akumulátorového, benzínového a vzduchového nářadí. Přes tento obrovský rozvoj se Makita stále soustředí na stejný cíl – výrobu prvotřídního ručního nářadí, které usnadňuje práci lidem po celém světě. Díky tomu si nářadí Makita získalo reputaci nářadí špičkové kvality.

 

Logo Dolmar

 

Dolmar patří k nejvýznamnějším výrobcům benzínového nářadí na světě. Vyvíjí, vyrábí a distribuuje velmi kvalitní stroje se spalovacími motory. Renomované výrobky této značky splňují požadavky všech možných uživatelů od velmi náročného profesionálního nasazení v lesnictví nebo zemědělství až po denní potřebu při práci kolem domu a zahrady. Již od počátku je značka Dolmar synonymem vysoké kvality, funkčnosti, designu, ergonomie, spolehlivosti a kvalitního servisu svých strojů.

 

Logo Briggs & Stratton

 

BRIGGS & STRATTON je největším světovým výrobcem malých spalovacích motorů s více než stoletou tradicí. Tyto motory vynikají nekompromisním poměrem mezi silou, kvalitou a cenou.

Společnost BRIGGS & STRATTON nabízí spalovací motory v širokém spektru výkonů, technických provedení a variant. Nabídka zahrnuje motory vertikální i horizontální, jsou vyráběny v mnoha variantách a jsou určeny zejména pro zahradní techniku, jako jsou sekačky, traktory nebo kultivátory, ale samozřejmě i pro jiné různorodé aplikace.

 

Logo Einhell

 

Einhell vyvíjí a prodává řešení pro domácí kutily a řemeslníky, pro dům, zahradu a pro volný čas. Jde především o ruční elektrické nářadí, kompresory a příslušenství, svářecí stroje, stacionární stroje, štípačky dřeva, generátory, nabíječky a startovací stroje, zahradní techniku, čerpadla, vysokotlaké myčky, průmyslové vysavače a topnou techniku.

 

Logo World

Značka World se zabývá výrobou sekaček na trávu, křovinořezů, vyžínačů, travních fukarů a příslušenstvím pro denní péči o vaši zahradu.  Pohonnou jednotku tvoří výkonné americké motory Briggs and Stratton. World, to je dobrý poměr cena / výkon.

 

Logo Fiskars

 

Fiskars je světoznámou značkou, která nabízí funkční, uživatelsky příjemné, kvalitní a trvanlivé výrobky, které svým intuitivním a komfortním designem usnadňují práci a snižují námahu. Fiskars má nástroj pro každou práci na zahradě. Ať už plejete, sekáte dříví sekerou, zametáte koštětem, střiháte stromy nebo děláte na zahradě cokoliv jiného, můžete si být jisti, že s nářadím Fiskars odvedete svou práci vždy dokonale.

 

Logo MTD

 

Jeden z největších výrobců zahradní techniky na světě s nejširší nabídkou modelů, která sahá od travních sekaček, provzdušňovačů a kultivátorů, přes vyžínače, křovinořezy, foukače a drtiče až k luxusním travním traktorům. Tento americký koncern v současné době sdružuje čtyři značky: MTD, Bolens, Yard-Man a Cub Cadet

 

Logo Woodster

 

Woodster je hobby značkou německé společnosti Scheppach, jedné z nejstarších a nejznámějších německých firem, která se specializuje na výrobu dřevoobráběcích strojů špičkové kvality. Woodster nabízí široký sortiment dřevoobráběcích strojů, jako jsou stolové pily, štípače, protahovačky, pokosové pily, stolové frézky a jiné, a kvalitního elektrického nářadí - pásové pily, kompresory. To vše za bezkonkurenční ceny pro široké vrstvy hobby uživatelů.

 

Další zastoupené značky:

 

Logo Cub Cadet            Logo Echo               Logo Claber               Logo Raptor

 

Logo Grizzly             Logo Shindaiwa                Logo Homelite           Logo Ryobi

 

Logo Marunaka             Logo TurfMaster               Logo Agri-Fab            Logo GTM

 

Logo Elpumps              Logo Sandri Garden               Logo DWT            Logo Scheppach

 

Logo Riwall             

 

Zákaznická linka

ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL, s.r.o.
Pražská 484, 397 01 Písek
Telefon: +420 382 271 693
Mobil: +420 731 441 904
E-mail: pisek (@) milanparal.cz

Informace o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Sledujte nás na sociálních sítích