Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Navigace: ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o / Naše služby / Přehled služeb poskytovaných v našich servisních střediscích
Kategorie
Rychlý kontakt
Pobočka Písek
TEL:  382 271 693
GSM: 731 441 904
    pisekmilanparal.cz
 
Pobočka Strakonice
TEL   383 322 119
GSM  731 441 903
   strakonicemilanparal.cz
Náš tip
štípače a pily na palivo  sněhové frézy řetězové pily drtiče a štěpkovače  sekery a lesnické nářadí
Novinky

Miss MAKITA 2018 a Señorita MAKITA 2018

30 tipů na dárky pro všechny kutily a zahrádkáře!

Jak správně uskladnit a zazimovat zahradní techniku?

Wapky STIHL s podzimní slevou

Jak vybrat motorovou pilu

Podzimní cenová akce na techniku STIHL 2017

Jak vybrat nejlepší vysavač a fukar na listí

Informace o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Přehled služeb poskytovaných v našich servisních střediscích

 

Přehled služeb

Servisní prohlídky

Uvědomujeme si, že každý stroj slouží pouze tak dobře, jak dobrý má servis. Proto nabízíme našim zákazníkům pravidelné servisní prohlídky používaných strojů. V rámci těchto prohlídek jsme schopni zákazníka upozornit na případné závady stroje, které je potřeba odstranit dříve, než způsobí nějakou větší škodu či dokonce zranění obsluhy. Nyní nově nabízíme posezónní servisní prohlídky ZDARMA. 

 

Záruční servis

I přes maximální snahu výrobců o bezporuchový chod strojů se někdy může stát, že se něco porouchá. Právě od toho je na všechny námi prodávané výrobky poskytována záruka v délce min. 2 let. Během této záruční doby bezplatně odstraníme jakoukoliv závadu, na níž lze záruka uplatnit.

Jsme autorizovaným servisním střediskem všech námi prodávaných značek, kterými jsou např. Stihl, Viking, Stiga, Snapper, Murray, Simplicity, Makita, Dolmar, Brigs & Stratton, Einhell, World, Fiskars, MTD, Woodster, Homelite, Ryobi, Marunaka, Turf Master, Agri Fab, GTM, Elpumps, Sandri Garden, DWT, Scheppach, Cub Cadet, Riwall a dalších.

 

Přehled služeb

Pozáruční servis

Ale ani po uplynutí záruční doby vás nenecháme na holičkách. Ať už půjde o jakoukoliv opravu, či jen úpravu stoje, můžete se na nás kdykoliv s důvěrou obrátit. Pozáruční servis poskytujeme jak u značek, u nichž provádíme prvotní záruční servis, tak u i většiny ostatních značek.

 

Opravujeme

Zahradní traktory a ridery, malotraktory, rotační sekačky, bubnové sekačky, robotické sekačky, vřetenové sekačky, strunové sekačky, řetězové pily, křovinořezy a vyžínače, drtiče, štěpkovače, kultivátory, postřikovače a rosiče, plotové nůžky, štípače dřeva, vysokotlaké myčky, vertikutátory, vysavače a fukary, sněhové frézy, elektrocentrály, domácí vodárny a čerpadla, veškeré elektrické a akumulátorové ruční nářadí jako vrtačky, příklepové vrtačky, šroubováky, rozbrušovačky, hoblíky, kotoučové pily, sekáče, frézy…

 

Brousíme a vyvažujeme nože

Přehled služeb

zahradních traktorů a riderů, rotačních sekaček, bubnových sekaček, drtičů, křovinořezů, vertikutátorů, plotových nůžek, brousíme pilové řetězy…

 

Prodáváme příslušenství

Lišty, řetězy, strunové hlavy, struny, nože, nové motory, oleje a maziva, zapalovací svíčky, filtry, pneumatiky a duše pro zahradní techniku, sněhové radlice a vozíky k traktorům a malotraktorům, náhradní díly pro veškeré námi opravované stroje, osobní ochranné pracovní pomůcky jako jsou štíty, helmy, rukavice, návleky a další zboží…

 

Provádíme

Servis motorů, GO motorů, výbrusy válců, opravy klikových hřídelí motorů, čištění karburátorů ultrazvukem…

 

Náš sortiment a nabídka služeb je skutečně široká a nelze vyjmenovat zcela vše.

Nenalezli jste potřebou službu nebo produkt? Určitě Vám i tak pomůžeme! Neváhejte nás kontaktovat.

Zákaznická linka

ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL, s.r.o.
Pražská 484, 397 01 Písek
Telefon: +420 382 271 693
Mobil: +420 731 441 904
E-mail: pisek (@) milanparal.cz

Chci být informován
o novinkách