Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Navigace: ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o / Naše služby / Přehled služeb poskytovaných v našem servisním středisku
Kategorie
Newsletter
Chcete zasílat aktuální informace?

Rychlý kontakt
 
TEL:  382 271 693
GSM: 731 441 904
    pisekmilanparal.cz
Novinky

Podzimní cenová akce na techniku STIHL 2019

Grily Weber - když se spokojíte jen s tím nejlepším

Jak vybrat nůžky na živý plot

Jak vybrat nejlepší vysavač a fukar na listí

Jak vybrat motorovou pilu

Kultivátor? Mnohem větší pomocník, než se zdá!

Přehled služeb poskytovaných v našem servisním středisku

 

Přehled služeb

Servisní prohlídky

Uvědomujeme si, že každý stroj slouží pouze tak dobře, jak dobrý má servis. Proto nabízíme našim zákazníkům pravidelné servisní prohlídky používaných strojů. V rámci těchto prohlídek jsme schopni zákazníka upozornit na případné závady stroje, které je potřeba odstranit dříve, než způsobí nějakou větší škodu či dokonce zranění obsluhy. Nyní nově nabízíme posezónní servisní prohlídky ZDARMA. 

 

Záruční servis

I přes maximální snahu výrobců o bezporuchový chod strojů se někdy může stát, že se něco porouchá. Právě od toho je na všechny námi prodávané výrobky poskytována záruka v délce min. 2 let. Během této záruční doby bezplatně odstraníme jakoukoliv závadu, na níž lze záruka uplatnit.

Jsme autorizovaným servisním střediskem všech námi prodávaných značek, kterými jsou např. Stihl, Viking, Stiga, Snapper, Murray, Simplicity, Makita, Dolmar, Brigs & Stratton, Einhell, World, Fiskars, MTD, Woodster, Homelite, Ryobi, Marunaka, Turf Master, Agri Fab, GTM, Elpumps, Sandri Garden, DWT, Scheppach, Cub Cadet, Riwall a další.

 

Přehled služeb

Pozáruční servis

Ale ani po uplynutí záruční doby vás nenecháme na holičkách. Ať už půjde o jakoukoliv opravu, či jen úpravu stoje, můžete se na nás kdykoliv s důvěrou obrátit. Pozáruční servis poskytujeme jak u značek, u nichž provádíme prvotní záruční servis, tak u i většiny ostatních značek.

 

Opravujeme

Zahradní traktory a ridery, malotraktory, rotační sekačky, bubnové sekačky, robotické sekačky, vřetenové sekačky, strunové sekačky, řetězové pily, křovinořezy a vyžínače, drtiče, štěpkovače, kultivátory, postřikovače a rosiče, plotové nůžky, štípače dřeva, vysokotlaké myčky, vertikutátory, vysavače a fukary, sněhové frézy, elektrocentrály, domácí vodárny a čerpadla, veškeré elektrické a akumulátorové ruční nářadí jako vrtačky, příklepové vrtačky, šroubováky, rozbrušovačky, hoblíky, kotoučové pily, sekáče, frézy…

 

Brousíme a vyvažujeme nože

Přehled služeb

zahradních traktorů a riderů, rotačních sekaček, bubnových sekaček, drtičů, křovinořezů, vertikutátorů, plotových nůžek, brousíme pilové řetězy…

 

Prodáváme příslušenství

Lišty, řetězy, strunové hlavy, struny, nože, nové motory, oleje a maziva, zapalovací svíčky, filtry, pneumatiky a duše pro zahradní techniku, sněhové radlice a vozíky k traktorům a malotraktorům, náhradní díly pro veškeré námi opravované stroje, osobní ochranné pracovní pomůcky jako jsou štíty, helmy, rukavice, návleky a další zboží…

 

Provádíme

Servis motorů, GO motorů, výbrusy válců, opravy klikových hřídelí motorů, čištění karburátorů ultrazvukem…

 

Náš sortiment a nabídka služeb je skutečně široká a nelze vyjmenovat zcela vše.

Nenalezli jste potřebou službu nebo produkt? Určitě Vám i tak pomůžeme! Neváhejte nás kontaktovat.

Zákaznická linka

ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL, s.r.o.
Pražská 484, 397 01 Písek
Telefon: +420 382 271 693
Mobil: +420 731 441 904
E-mail: pisek (@) milanparal.cz

Informace o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Sledujte nás na sociálních sítích