Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
Navigace: ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o / Naše služby / Servisní centrum
Kategorie
Newsletter
Chcete zasílat aktuální informace?

Rychlý kontakt
 
TEL:  382 271 693
GSM: 731 441 904
    pisekmilanparal.cz
Novinky

Grily Weber - když se spokojíte jen s tím nejlepším

Jarní cenová akce na techniku STIHL

 

 

Servisní centrum

Servisní centra

 

Poskytování servisních služeb vnímáme jako velice důležitou součást naší činnosti. Možnost zabezpečit záruční a pozáruční servis je proto jedním z hlavních kritérií, na které bereme zřetel při zařazování nových značek výrobků do naší nabídky.

Součástí naší prodejny je proto i specializované servisní centrum, které je profesionálně vybavené pro servis široké škály zahradních a lesních strojů a vlastníme i nejmodernější techniku pro diagnostiku závad. Tým pravidelně školených a zkušených odborníků se postará o jakýkoliv stroj a pomůže vyřešit veškeré vaše potíže a problémy.

Za samozřejmost považujeme i bezplatné poskytování poradenství. Ať už máte jakýkoliv problém s jakoukoliv technikou, neváhejte se na nás obrátit. Možná spojení na naše specialisty naleznete na stránce kontakty.

Pokud nemáte představu, s čím vším bychom vám mohli být nápomocni, připravili jsme pro vás základní přehled poskytovaných služeb.          

Zákaznická linka

ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL, s.r.o.
Pražská 484, 397 01 Písek
Telefon: +420 382 271 693
Mobil: +420 731 441 904
E-mail: pisek (@) milanparal.cz

Informace o EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Sledujte nás na sociálních sítích